O nas

 

ARTplus24 powstało jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na aplikacje internetowe udostępniane w tzw. chmurze obliczeniowej. Jesteśmy zespołem doświadczonych projektantów i programistów aplikacji internetowych tworzących od ponad 10 lat dedykowane rozwiązania internetowe.
 

Poza dedykowanymi rozwiązaniami, które sami tworzymy postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o gotowe aplikacje komercyjne i opensource innych producentów i dostawców.
 

Naszym celem jest dostarczać klientom kompleksowe rozwiązania internetowe zintegrowane w chmurze, na które składają się takie usługi jak utrzymanie wydajnych serwerów hostingowych, rejestracja domen internetowych i instalacja aplikacji internetowych.
 

Wszystkie rozwiązania integrujemy chmurze zapewniając w ten sposób dostęp do zasobów informatycznych z każdego miejsca na ziemi, z każdego urządzenia z dostępem do Internetu, przez 24 godziny na dobę.
 

Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich firm ale także do odbiorców indywidualnych poszukujących nowoczesnych rozwiązań w przystępnej cenie.
 

ARTplus24 Sp. z o.o. należy do grupy ARTplus - firm dostarczających kompleksowe rozwiązania internetowe.